PostHeaderIcon Křimická pobočka knihovny zve nejen na knihy

Knihovnu města Plzně netvoří jen její ústřední budova a velké obvodní knihovny, ale může se pochlubit i sítí malých poboček rozesetých po okrajových částech města. Jedna z nich sídlí také v Křimicích, v budově úřadu městského obvodu. Je otevřena každé pondělí a středu od 15 do 19 hodin. I tato menší pobočka ale nabízí poměrně širokou škálu služeb.

Milovníky četby uvítá pestrá sbírka knih pro děti i dospělé. Ať dáváte přednost oddechové beletrii, klasické literatuře, literatuře faktu nebo potřebujete povinnou četbu do školy, najdete zde to, co vaši čtenářskou potřebu uspokojí. Rodiče malých dětí jistě potěší i dostupnost leporel, která pomáhají rozvíjet vztah ke knihám už od nejútlejšího věku. Další tisíce e-knih mají registrovaní čtenáři k dispozici pohodlně rovnou z domova.

Pro ty, kteří upřednostňují poslech příběhů nebo učení na cestách, nabízí pobočka také audioknihy. Vypůjčit „do ucha“ si můžete pohádky pro děti, detektivku nebo například současný román. V knihovně si můžete vybírat i z nabídky časopisů. Od zajímavostí ze světa po zahradničení, od dětských komiksů po životní styl – každý si zde najde něco pro sebe.

Sympatickým specifikem malých poboček knihovny je velmi osobní přístup k uživatelům, kterého na velkých provozech s množstvím návštěvníků nelze při nejlepší vůli dosáhnout. Knihovnice tu důvěrně zná každého svého čtenáře a dokáže mu fundovaně poradit, ať už potřebuje pomoc při hledání konkrétní knihy, doporučení na základě svých čtenářských preferencí nebo mu třeba jen chybí prosté lidské popovídání. Knihovna není pouze půjčovna knih, ale všem otevřené a příjemné místo setkávání, které slouží rodinám s dětmi, seniorům i místní komunitě. Pro přihlášení stačí přijít s občanským průkazem a zaplatit roční poplatek, který činí 120 Kč pro dospělé a 60 Kč pro děti, studenty a seniory a platí pak pro všechny provozy Knihovny města Plzně. Srdečně vás zveme, abyste nás navštívili a využili našich služeb, ať už jste velcí, malí, noví čtenáři nebo věrní přátelé knih. Těšíme se na vás!

Kontakty:

Knihovna města Plzně, p. o.

pobočka Křimice, Prvomájová 100

e-mail: krimice@plzen.eu

tel.: +420 378 038 280

www.knihovna.plzen.eu

www.facebook.com/knihovnaplzen, www.instagram.com/knihovnaplzen

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner