PostHeaderIcon Program

 KINO

Pro zvětšení klikni

 

 

 

 

 Tisk programu: ZDE 

 

Již proběhlo:

 

OSTATNÍ

11.06.  15:00 - 17:00  

Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Zámeček Vás zve na workshop enkaustiky, který se bude konat v sobotu 11.června 2011 od 15:00 do 17:00 v rámci Křimických zámeckých slavností. Za asistence našich studentů si zde můžete vyzkoušet tuto klasickou uměleckou techniku malování voskovými barvami.   

Fotografie z předchozích workshopů si můžete prohlédnout a stáhnout z našich webových stránek na adrese: 

  
  

 

DIVADLO

Program 11. ročníku bude po delší pauze okořeněn novou premiérou bláznivé komedie Lovu zdar!, kterou na motivy hry E. A. Longena napsali Kristina a Kryštof Kohoutovi.

 O čem nová komedie je? Staré přísloví praví, že „příležitost dělá zloděje“. Přesto se paní hraběnka dost diví, když se přijede po letech nezájmu podívat na své polesí, které svěřila do péče hypochondrickému lesnímu a vychytralému hajnému. Ti dokázali společně s pytláky vyčistit les tak důkladně, že v něm nezbyla ani tlapka. A když se do toho všeho ještě přidají místní blb, okouzlující naivní vesnické děvče, pohledný zájemce o místní lesy a trampoty s láskou, je o legraci postaráno. 

K dalšímu programu: 

 Zhruba třicítka herců se návštěvníkům představí ve hře Aloise Jiráska Lucerna. Známý příběh o odvaze mlynáře, lásce jeho schovanky Haničky, osamocené kněžně i problémech nadpřirozených bytostí zaujme nejen hereckými výkony, ale také světelnými efekty a tancem vil. 

 Komedii Williama Shakespeara Sen noci svatojánské znají diváci již od prvního ročníku festivalu v roce 2001. Pohádkový příběh o dvou zamilovaných párech, ochotnických hercích, královně vil Titanii, králi elfů Oberonovi  a jeho vykutáleném a nezbedném pomocníkovi Pukovi je útokem na každou bránici. Diváci nepřijdou ani o pyrotechnické efekty. 

 Hudebním zážitkem bude jistě komedie Vladimíra Renčína Nejkrásnější válka, která popisuje, jak řecké ženy dokázaly netypickým způsobem přinutit své muže k ukončení války. Do té doby se s nimi totiž odmítly milovat. Divák se pobaví pohledem nejen na zdrcené hrdiny, ale také na statečné hrdinky, pro něž je jejich plán stejně těžkým trestem jako pro jejich polovičky. Nejkrásnější válku doprovázejí chytlavé melodie písní, které ji částečně řadí do muzikálové roviny.

Pro lepší kvalitu a tisk klikněte zde:PLAKÁT-TISK

 
 

  

 
 
 
 
 
 

 

2 Reakce na “Program”

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner