PostHeaderIcon FORUM

              Zde se bude zadávat problematika všech občanů Křimic , ke které se budete moci sami vyjadřovat !

Zasílejte prosím na e-mailovou adresu :  forum@krimice.info  náměty a nebo se zde  můžete  anonymně  vyjadřovat. Samozřejmě v nejvyšší počestnosti. Vulgarismy budou okamžitě smazány. Děkujeme za pochopení.

15 Reakce na “FORUM”

 • Max napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat, proč v Křimicích není bankomat? , myslím , že by to hodně lidem pomohlo.

 • Max napsal:

  Zničená zeleň na konečně, bývalé parkoviště taky!!! Pane bože kdo to vymyslel, zničit tak krásnou konečnou zástavky v Křimicích kvůli tomu aby se tam mohly točit autobusy to nebyla jiná varianta? Já hned vím nejméně o dvou varientech!!! Chápu, že se tam dělá kanalizace, ale to neznamená všechno zničit kolem. Jinak by mi ještě zajímalo kolik to bude stát peněz navíc a hlavně mi netvrďte, že bude obnova zadarmo možná Vám to řeknou ale do skrytých poplatků se to pěkně vyúčtují. Jo a zajímalo by mi, který autobus až se tam bude točit vezme sebou i osvětlení. a kolik bude stát i spravení osvětlení.

 • Katka napsal:

  Dobrý den,
  mladá rodina hledá pronájem domu či bytu v Křimicích.
  Za případné vážné nabídky děkuji
  607 383 035

 • Pavel napsal:

  Dobrý den,

  hledáme s přítelkyní možnost podnájmu v oblasti Křimic. Jsme oba studenti ZČU, nekuřáci.
  Sháníme přiměřené bydlení s nájmem kolem 5000,-

  Děkujeme za jakékoliv informace!

  Pavel Petrle
  732 327 459

 • Křimická Hlávka napsal:

  Křimická Hlávka napsal:
  18.1.2015 v 9.29

  Pane starosto, zastupitelé…
  „Nebuďme jako oni“, to je většinou heslo, kterým se uchází strana, sdružení, aliance o vedoucí post. Vám se to moc nepovedlo.
  Několikrát jste kritizovali staré zastupitelstvo pod vedením pana Otáska za chyby, kterých se dopouštěli. Jenže vy je děláte také, řekl bych v některých případech i větší a hlavně se vymlouváte na neznalost a na to, že vám zde starosta s tajemnicí nenechali vůbec nic. Omyl!
  1. Napadáte bývalou tajemnici za pravopisné chyby a mluvíte o ní jako o dyslektikovi. Vy ale ty pravopisné chyby děláte také, máte špatnou stylistiku – slovosled apod. Pokud chcete kritizovat, přihlašte se na hodiny českého jazyka.
  2. Pane starosto, je mi jasné, že řečník se jen tak nerodí. Rozhodně nejsem zastáncem bývalého starosty, ale jeho předností byla určitá kultura projevu. Veřejný projev má určitá nepsaná pravidla. Váš projev zatím nic moc – viz.zastupitelstvo, stromek, kaple. Chybí mu slušné oslovení všech, a hlavně sdělení důležitého, smysluplného. Než promluvíte na veřejnosti, zkuste sï ten projev nejprve napsat, promyslet.
  3. Věc tajemník – kritizovali jste předešlého starostu za to, že úřad neměl tajemníka. Úřad ho nemá dále. Opět kamarád na kamaráda. Opět pověřený tajemník BEZ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ. V tomto případě se u pana Plochého jedná o střet zájmů. Vzdá se mandátu zastupitele? Musí! A teď se to bude vládnout! Opět stejná věc jako u předešlého starosty!
  4. Ať byl bývalý starosta jaký byl, ale byl po vsi vidět. Mně a mnoha dalším je teď jasné, že jsou nyní Křimice pouze vzadu na Plzeňské! Bývalý starosta udržoval ve vsi pořádek tím, že chodil a upozorňoval občany na neoprávněný zábor pozemku skladováním, parkováním a podobně. V sobotu 17.1. se třeba nedalo projet kolem pana zastupitele Cubra. Zde bych možná navrhl, aby se z ulice Učňovská stala slepá ulice, aby pan Cubr měl větší prostor pro své podnikání na úkor občanů Křimic!!!
  5. Od voleb nějak vázne informovanost občanů. Je smutné, v jaké podobě jsou internetové stránky úřadu i tyto „oficiání stránky. Určitá neinformovanost občanů nahrává spekulacím, nedůvěře…
  6. Podpora občanů v lokalitě ulic Vochovská, Průkopníků a Učňovská – stavba obrovských viladomů na pozemku po vile Helerových – podpora zastrašování ze strany mladého pana Zapomněla a dalších!!! Neměl by úřad dohlédnout na dodržování termínů třeba bourání? Znečišťování komunikace kolem vily panem Cubrem, který provádí demoliční práce? V této věci bych chtěl upozornit na určitou podjatost ze strany pana Berana! Kadaňovi a Melicharovi jsou sousedé, paní Kadaňová se dříve jmenovala Beranová! Viladomy budou možná fajn, ale slabý tlak vody, velký počet aut v ulici, hlavně stín pro okolní domy. Vzpomeňte si, ,jak jste bojovali vzadu na Plzeňské proti panu Soukupovi a výstavbě hal. Toto je to samé!!! Jenže peníze vládnou světem, tak proč se tomu bránit, že? Stojí to úsilí, práci a proč si dělat starosti, když se mi to netýká a přímo se to netýká mého pozemku. Tamti lidé mi nic neříkají, že?
  Pane starosto, fandil jsem Vám, ale přikláním se k názoru: „Takto teda ne, pane starosto!“ Povedl se Vám totální rozkol a rozeštvání Křimic. Lidé jsou naštvaní, otrávení! Nečekejte moc velkou podporu. Podporu budete mít mezi lidmi, kteří Křimice ještě neznají a nebydlí tu dlouho. Jasné, o to vám jde, tak proč se nevykašlat na starousedlíky. Vyjdete mezi lidi, hovořte s nimi, podporujte je, buďte nestranný. Nejednejte stylem:“….a teď jsme tu my a my vám ukážeme.“

 • Karel Lažan napsal:

  No to je teda ale vážná věc, ne? Čtu tady příspěvky od Křimické Hlávky, dost vážný obvinění a ne jedno. Můžete se podepsat, jestli máte takovej přehled o tom co tady dělají? Kdopak asi bude pan křimická hlávka, to je mi ale zajímavé, moc zajímavé a už mě i něco napadá….. Pane Mojžíši budete na to odpovídat nebo mu to radši vymažete?

 • Pavel41 napsal:

  Reakce na úvodník pana starosty Mojžíže v „Křimickém infu“

  Pane starosto Mojžíši, co zásadního se tedy přesně událo? Nejsem fanoušek bývalého vedení, ale to že pan Otásek byl udolán Vašimi intrikami a raději ustoupil Vám nestačilo a musíte špinit dál ve vámi vydávaném tisku cpaném občanům? Jak je možné, že jste převzal agendu prázdných regálů a píšete to zde občanům? Neměl jste to řešit s auditory na kraji, řešil jste to s krajem nebo ne? Nebo to budete několik let používat jako záminku vlastní neschopnosti? A promazané paměti počítače, informoval jste policii? Píšete účelově, paměť počítače zní mnohem lépe než vymazané hardisky i když je to nesmysl, že? A že Vám vadí že jste neměl svoji židličku na sezení a nedůstojné podmínky na sezení? Správný chlap by tohle nikdy v životě neřešil, že neměl chudinka kde sedět. A chlap na funkci starosty o tom navíc kňourá ve svém vlastním časopise? Asi špatně platíte kamaráda redaktora, nebo špatně diktujete. Nebo u piva řeknete jméno a pak si vymýšlíte spolu? Koukněte se jak žijí někteří občané Křimic, občané kteří si nedovolí jako Vy kombinovat podnikání s veřejnou funkcí. Kde jste byl, když tak dobře víte jak byli v minulém vedení špatní? Co jste udělal v té době? Nic, vtíral jste se jim do přízně jak jste mohl, ve snaze bohatnout a mít se dobře. A teď když jste je ustřelil, tak na ně kydáte. Využíváte sprostě vlastní vydávaný časopis jako prostředek k vyřizování účtů, takový máte strach z bývalého vedení. I skalní příznivci? Kdo je skalní příznivec, jak se opovažujete takto psát o občanech Křimic? Tedy bývalé vedení je podle vás špatné a občané byli hlupáci, pardon jak říkáte „skalní příznivci“? Pokud je navíc pravda co píšete, jste tedy mnohem horší než bývalé vedení. A Vaši opěvovaní kolegové na Vás až se jim to hodí nakydají, stejně jako Vy kydáte na ostatní. Protože přesně to lidi kolem sebe učíte. Rozhádat, pošpinit, ublížit – na tohle jste expert. Píšete že se nebojíte. Ano nebojíte se již teď porušovat zákon a ukazovat kolem sebe na ostatní. Každý den děláte rozkol mezi lidmi, ten co byl v pondělí dobrý je v úterý špatný a to jen proto, že vám Vám již nepasuje do Vašich soukromých plánů. Jak se opovažujete využívat čas který platíme my k těmhle pomluvám a špínám? Pokud se ptáte občanů, co chováním vzkazovala bývalá tajemnice, co ukazujete tímto kydáním v médiích Vy? Pane starosto, ukazujete jen to, že taháte svoje kamarády urvat si z toho koláče, který jste ale nepekl Vy. Ten koláč pečou svoji poctivou prací občané Křimic a Vy se na něm živíte. Nikdo tady není na Vaše podezřelé praktiky zvědav. Těším se na Vámi zmiňovaný lampionový průvod, věřím že až si tam na Vás občané pořádně posvítí, potáhnete i se svými podivnými úředními a podnikatelskými praktikami hodně daleko od funkce „služby občanům“. Styďte se, já se stydím, že v dnešní době je možné, aby člověk jako úhoř A TÍM MYSLÍM VÁS PANE MOJŽÍŠÍ, vykonával funkci starosty.

 • AntiKomunista napsal:

  Pane Fleischmane, dneska se hrnete řešit naše věci? Neni zase tolik mladejch lidí tady, starší lidi jako já dobře pamatujou, jakej
  jste byl za éry komunismu? Udávání, donášení, ubližování lidem, zapřisáhlej komunista co se hrnul znárodňovat lidem majetek, běhal po vsi a koukal lidem do dvora a oken co kde mají? A ve spisech STB, kdopa to asi je křimická straka? Moc dobře vim že ste to byl vy. A dneska si chcete hrát na zastupitele? To nemyslíte vážně tohlecto, člověk jako vy co chtěl vejslužku ze sousedovo zabijačky, jinak napsal na výbor udání a řešil na schůzích komunistů kdo si v obci koupil škodovku nebo žigulíka? Já nezapoměl a nejsem sám kdo si to moc dobře pamatuje, jak ste v zájmu komunismu ubližoval lidem. Si ten kabát převlékejte jak chcete, moc dobře víme co ste zač.

 • Květinová napsal:

  Chodníky kolem kruháče,jsou nebezpečné!!!! Bylo by dobré,tam dát nějaké zábradlí. Nebo tam dojde brzo k úrazu

  • Honza napsal:

   Kruhac je celkove nebezpecny – pro chodce i pro auta. Pro chodce zejmena chodnik u Yorku (viz havarky ke kterym uz tam doslo) a prechod na strane k Plzni, kde vleti auta ze smeru od Hornicky na Plzen a pres plot nevidi, ze tam nekdo jde. A pres zarostly kopecek taky moc videt neni. Pro ridice zase hlavne najezd od zamku – vlevo neni videt a casto tam auta od Plzne vleti plnou rychlosti. Chtelo by to tam stopku.

 • Parolka napsal:

  Proč Městský úřad toto forum zakládal když na příspěvky nereaguje?

  Směřuji diskuzi trochu jinam. Nemyslíte někdo kromě mne, že se tady příliš přemnožily hrdličky? Jejich neustálé houkání obtěžuje už přes den i brzy ráno.
  Jsem zvědava, zda někdo zareaguje.

 • Katka napsal:

  Dobrý den, hledáme s manželem dlouhodobý pronájem domu či bytu v Křimicích. Za případné nabídky předem děkuji. 728383995

 • Zdenka napsal:

  Zdravim,
  Hledam v Krimicich a blizkem okoli pronajem. 1mistnost max 3roky.Slusna,pracujici,starsi.
  724393889

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner