PostHeaderIcon Oslavy 90.let fotbalu v Křimicích

02.07.   Hlavní den oslav

Oslavy 90 let od založení prvního fotbalového klubu v Křimicích byly naplánované na 2.července. Po propršené předchozí noci se vyjasnilo a na začátek oslav vysvitlo slunce. Ve 13:00 se zahájilo samozřejmě fotbalovým zápasem. Dorostenci Sokola měli nastoupit proti celebritám z rádia Kiss Proton. Bohužel nepřijela ani jedna. Vše zachraňoval jediný „rozhlasák“ Vláďa Jedlička, bývalí hráč a nynější trenér přípravky Sokola. Zbytek týmu doplnili hráči z Křimic. Dorostenci nakonec prohráli 2:7 a pro diváky a účastníky to nebylo poslední zklamání. Kromě atrakcí pro děti, jako byl skákací hrad či různé soutěže, přišel na řadu doprovodný program i pro dospělé. Od 15:00 měli seskočit na fotbalový pažit tři parašutisté, ale dopadli jen dva. Třetí nedobrovolně skončil na blízkém stromě. Zato dobrovolným hasičům se povedlo zlikvidovat požár hořícího automobilu a plochodrážníci ukázali svůj um na škváře.

V 16:00 slavnostním výkopem starosty Otáska byl zahájen hlavní zápas dne. Opět pro všechny bylo zklamání absence slíbených osobností, kteří dali přednost jiným akcím. Nakonec se proti legendám Křimic postavili například trenér áčka Gren, bývalí trenér Petr Dobrý, hospodský a bývalí ligový hráč Pepa Kovačič (otec současného kanonýra Křimic) a nebo extraligový házenkář Bečvář. Po tomto zápase se dočkali soutěží i dospělí. Mohli si hodit do dálky sudem od piva, nebo si vyzkoušet pití piva na čas, losovala se tombola.

Večerní program zahájila v 19:00 universální kapela Košík, která hrála české i světové hity. Ale všichni čekali na hlavní hvězdu večera, Aleše Brychtu. A opravdu doslova a do písmene čekali. Trápení z technikou trvalo víc než hodinu. K tomu se přidal mírný deštík a nervozita stoupala.  Nakonec se vytrvalí příznivci AB Bendu dočkali a užívali si legendární šlágry až do půlnoci.

    Přejeme křimickým fotbalistům mnoho úspěchů ve všech věkových kategorií a soutěží. Méně zraněných nohou a více gólů. A funkcionářům méně problémů s trávníkem a více získaných dotací na tento populární sport.   

 Fotografie ZDE.

 Vivat fotbalu a křimickému zvlášť !

04.06.  Turnaj mladší přípravky

(ročníky 2002 a mladší)

Hrací doba:          1x 20 minut
Počet hráčů:       5+1, střídání hokejovým způsobem
Systém:              každý s každým

09:00          Křimice – Junior Plzeň  3:2

 09:30          M.Touškov – VS Plzeň  4:1

 10:00          Křimice – VS Plzeň  6:1

 10:30          M.Touškov – Junior Plzeň  0:3

 11:00          Křimice – M.Touškov  0:1

11:30           Junior Plzeň – VS Plzeň  7:2

Pořadí turnaje

 1. FC Junior Plzeň  7 bodů , skóre 12:4
 2. Město Touškov   6 bodů , skóre    5:4
 3. Sokol Křimice    5 bodů , skóre    8:4
 4. VS Plzeň          0 bodů , skóre   4:17

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner