Výpis aktualit v rubrice ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Radčice uzavřeny !

Plánovaná uzavírka silnice III/18050 (Radčice – Plzeň „Kalikovský mlýn“) při vyzdvižení nadrozměrné ocelodřevěné konstrukce (tzv.betonářských vozíků) na pilíř nově budované silniční estakády přes údolí řeky Mže.
Termín uzavírky je víkend 25.-26.9.21 (náhradní termín 2.-3.10.21).
Provoz linek veřejné hromadné dopravy bude upraven a veden na Plzeň z Radčic přes Křimice, stejně jako objízdná trasa pro ostatní vozidla.
Uzavírka bude realizována především z důvodu bezpečnosti silničního provozu při této vysoce rizikové a technologicky náročné operaci prováděné přímo nad průjezdným profilem veřejné komunikace. Nadrozměrná konstrukce bude pomocí jeřábů a speciálních hydraulických mechanizmů vyzdvižena do úrovně zárodku pilíře P35 a posléze zavěšena a ukotvena do zárodku nosné konstrukce mostu. V průběhu betonáží a výstavby nosné konstrukce estakády pak bude dále provoz na komunikaci III/18050 neomezen.

PostHeaderIcon Pozvánka na Křimické strašení

PostHeaderIcon Pozvánka k sousedům

PostHeaderIcon Úplná uzavírka ulice Evansova

Z důvodu rekonstrukce asfaltového povrchu v ulici Evansova v Křimicích na Brůdku dojde k úplné uzavírce ve dnech 13-30.září.

Za plnění všech podmínek rozhodnutí o uzavírce, včasné provedení dopravně – bezpečnostního opatření, jeho opatření, jeho udržování po dobu uzavírky a včasné odstranění, odpovídá za žadatele Silba s.r.o. pan Karel Němec, mob. č. 724 916 761.

PostHeaderIcon Přijďte otestovat vašeho malého umělce

PostHeaderIcon Pozvánka na Puňťa Cup

PostHeaderIcon Nabídka: Taneční kroužek

PostHeaderIcon Busová doprava pro školáky

Pro křimické školáky, kteří budou dojíždět do 15.ZŠ ve Skvrňanech, přinášíme nejčastější používané spoje linek č.66(Z-Group) a č.37(PMDP). Na oba spoje platí Plzeňská karta a pro děti do 15 let jsou zdarma.

PostHeaderIcon Autobus č.35 nahradí trolejbus č.11

Od 1. 9. 2021 dojde k prodloužení trolejbusové linky 11 od centrálního autobusového nádraží do Radčic s následným rozvětvením do Malesic a Křimic.

Trolejbusová linka 11 nahradí provoz autobusové linky 35, která bude od 1. 9. 2021 zrušena.

Linka 11 bude odbavovat v úseku Ústřední hřbitov – CAN Husova v pravidelných zastávkách linky 11, v úseku CAN Husova – Malesice nebo Křimice pak v pravidelných zastávkách linky 35.

Linka 11 pojede od 1. 9. 2021 dle nových jízdních řádů.

Celá zpráva ZDE

PostHeaderIcon Pozvánka na křimickou pouť

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner