Výpis aktualit v rubrice ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Pozvánka na turnaj

PostHeaderIcon Pozvánka na soutěž

PostHeaderIcon Pozvánka na Vítání občánků

PostHeaderIcon PF 2022

PostHeaderIcon Nové asfaltové povrchy

Závěrem roku jsme se v Křimicích dočkali posunutí dopravní značky začátek a konec obce. Správa a údržba silnic Plzeňského kraje na základě našeho požadavku a naší stavební studie, vybudovala za posledním rodinným domem v souvislé zástavbě vjezdovou bránu, která přinutí řidiči ubrat plyn při vjezdu do obce. Při té příležitosti se udělal i nový povrch až k odbočce na Vochov.
Další asfalt byl položen na novou cyklostezku podél Chebské ulice. Ta prodlužuje již stávající trasu a povede od křižovatky u rozvodny až k budovanému novému obchvatu. Z větší části ale bohužel bude tvořit povrch z asfaltového recyklátu. Celková délka po dokončení bude 278 m.
Poslední asfaltování proběhlo před křimickým hřbitovem, kde se opravoval stávající povrch, který byl již ve značně neutěšeném stavu.
V neposlední řadě došlo též k obnově asfaltového povrchu ve východní části Plzeňské ulice, kde se letos dokončilo prodloužení vodovodního řadu a nových přípojek k rodinným domům.

PostHeaderIcon Pozvánka na zpívání koled

PostHeaderIcon Nabídka brigády v Křimicích

PostHeaderIcon Prodej vánočních ryb

PostHeaderIcon Prodej dárkových předmětů

PostHeaderIcon Andělské putování i v Křimicích

Těšíte se na otevírání okének adventního kalendáře? A víte, že v jednom okénku bude i náš křimický úřad? @andělské putování je název netradičního adventního kalendáře, který pro vás připravila Plzeňská krajská rada dětí a mládeže z.s..

Jak na to? Kalendář si vytiskněte (nebo vyzvedněte u nás na úřadě) a počkejte na 1. prosince. Postupně se na webu budou otevírat okénka s příběhem, videonávody i putovními místy. Který den budeme v okénku my, je zatím překvapení :) .

Více informací na www.pkrdm.cz/advent nebo na facebooku navštivte akci Andělské putování

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner