PostHeaderIcon Nová čerpací stanice v Křimicích

Zde reagujte , zda  uvítáte další „benzinku“, nebo byste raději  jiný obchod, či službu v Křimicích.

Územní rozhodnutí k nahlédnutí Benzinka .

Katastrální mapa pozemků. 

Pohled z Chebské ulice

Komentáře níže a nebo také ZDE.

68 Reakce na “Nová čerpací stanice v Křimicích”

 • Sokol napsal:

  Je to bohužel smutné,že obchody a služby jsou na úrovni
  jednoho vietnamce a na tomto místě by obchod byl jako
  vyšitý(zastávka MHD atd)ˇUdajně se měl stavět obchod na konci Křimic,ale to prý se nelíbilo p. Zapomnělovi a tak to
  skončilo.Možná,že se dočkáme pojízdné prodejny, hlavně pro starší občany, co nemohou jet autem do hypermarketu.
  K výstavbě ,je dobré se podívat na termín vydání povolení stavby 4.11,2010 , ale stavba již vesele jede od léta letošního roku. Zajímavé !

  • Laděna napsal:

   Když je žadatel technický náměstek primátora (uvedeno v rozhodnutí), tak se ani nemůžeme divit, že se bez povolení pracuje. Proto se kolem toho dělalo tajemno a mluvilo se o všem možném (autobazar, obchod s květinami apod.), ale pravý důvod stavebních prací se nikde neříkal. Borejt by jo! když bychom mohli náhodou chtít něco jiného než čerpačku LPG. Když jedu do Plzně, tak benzinky jsou hned dvě na cestě a LPG je ve Skvrňanech, tak to snad není až tak nutné. Souhlasím se Sokolem a schválně jestli budou taky nějak reagovat naši zastupitelé pod vedením pana starosty – jestli pak se už o nás konečně začne starat nebo se bude držet hesla: to jsem všechno udělal pro obec, ale už zapomněl, že tu obec dělají hlavně lidi. :-)

  • dobrý občan Křimic napsal:

   Milý bratře Sokole,

   je vidět, že máš problematiku obce dokonale v malíčku.

   Pokud budeš chtít, můžeme si společně zacvičit na příští spartakyádě. Mou silnou stránkou jsou bradla.

   P.S. kruhy s sebou

   Zdraví dobrý občan nedobré obce

 • Křimice napsal:

  Dobrý den,nutno říct že čerpací stanice lpg a phm v Plzni Křimicích bude menší veřejná čerpačka.Dodávat kvalitní paliva by měli pouze Čeští dodavatelé a ceny by měly být potěšující.Dle mého je to přínos pro zdejší lidi a blízké okolí. Krásný den :-)

  • Alena Vítovcová napsal:

   Jestli je to přínos nebo není, toť otázka, ale v každém případě mají Křimice již dvě čerpací stanice, takže určitě potřebují spousty jiných, důležitějších věcí. A kvalita dodávaných pohon.hmot určitě nebude o nic větší než na těch současných – vždyť v dnešní době je to už hlídané všude – čerp. stanice ONO také ze začátku prodávalo o moooc levněji než jiné čerpací stanice a potom se ukázalo, že se tam „šidilo“ na kvalitě, aby se mohlo jít s cenou dolů. Ale to nikdo z nás neovlivní ani to tady nikdo nehodnotí. Souhlasím se sokolem i Laděnou, už také proto, že další čerpací stanice bude přínos (podle mého názoru) jen pro majitele – čím to jako má být přínosné pro lidi a blízké okolí to mi jaksi uniká :-)

 • Křimice napsal:

  Mě osobně potěší ta možnost jet si natankovat kvalitní pohonné hmoty za pěkné ceny.Jen aby to už bylo:-)

 • Jan Jamrich napsal:

  Na místě stavby čerpací stanice jsem chtěl stavět obchod s drobným zbožím již před asi 15 lety. Celý záměr ztroskotal na slušně řečeno přemrštěném požadavku jednoho z majitelů pozemků.
  Ještě drobná poznámka ke kvalitě obchodní sítě Křimic. Zkuste spočítat, kolik obchodů v Křimicích vzniklo, ale i zaniklo od roku 1989. A zkuste popřemýšlet, proč ty obchody zanikly.

  • Laděna napsal:

   No jo, ale ty jsi nebyl technický náměstek a ani si neměl ty správné kamarády, kteří by si rádi došli k tobě nakoupit. Tady musíš mít známosti, kamarády a teprve potom ti je přáno – jak vidíš podle reakce přítomných.

 • Martin napsal:

  Investora dobře znám a je to skvělej kluk.Hrozně mu to přeju.Upřímě řečeno další čerpačka mi tady absolutně nevadí a potom co čoi zveřejnila výsledky a čerpačky tady asi nejsou ty nejlepší tak to upřímě řeeno chápu.Investorovi to přeji neboť pro to dělá maximum a vím že i tam pořád i dělal.Je to prostě borec a dbžím mu palce..

 • Petra napsal:

  Ahojte,já investora taky znám a myslím že to bude ta nej čerpačka.Absolutně jsem ráda a přeji mu jí.Budu jenom tam tankovat protože vím že tam budou dobrá paliva.Vše co dělá tak na víc jak 100 procent.Jsem zdejší a myslím že všem může být jedno kdo si co si na svém pozemku staví.To může zkusit každý místo chození do hospody..Odvaha pustit se do něčeho a takhle na plno jako investor to klobouk dolů.Povídám jen to že vím že sám na tom maká,a že to chce tak aby lidi byli maximálně spokojený a to mu stačí…Zakončila bych to tím že držím palce..

  • Laděna napsal:

   Milá Petro, to je velký omyl – to není jedno co si kdo (ikdyž na svém pozemku) staví. Možná byste se divila kdyby jste chtěla něco postavit – třeba jen kůlnu na dříví – kolik povolení a razítek by to obsahovalo. No a těch odvážných je v Křimicích daleko více (a jsou to opravdu občané Křimic, ne jako kamarád). Jenže to nejsou Vaši kamarádi, tak tam klobouk nesundáváte? No smutné kino……… když ke štěstí nám (v Křimicích) má stačit jeden kamarád a jedna čerpačka.
   No a Honzo Jamrichu, proč asi, protože nejsi zřejmě oblíbenec pana starosty. :-)

 • Křimice napsal:

  Já vám to povím přesně,někdo se rozhodl postavit čerpačku protože v tom viděl podnikatelský záměr jako každý jiný,a buď mu to lidi přejou a drží palce,a nebo nepřejou a jsou proti protože závidí.:-) A jestli je křimický nebo není oto se dá také dlouze polemizovat.Je a není ale zase má být a trvale :-) Myslím že každý by se měl starat o to sví a né pomlouvat…Zdary vary

  • Laděna napsal:

   Tak to je ale názor, ach jo. Nevidím tady žádné pomluvy ani závist. No, ale kdo tyto věci chce vidět, tak je vidí, že? :-)

   • uroven napsal:

    Myslíte si, že kdyby se v Křimicích uživil další krám s potravinou, že by zde nebyl? Nebo proč si myslíte, že to skončilo u Vietnamce? Že by třeba nebyli zákazníci? Ono chytře kecat od klávesnice umí každý. Ale sebrat sea něco zkusit opravdu vybudovat a udžet to, to už chce trochu schopností.
    Ano, když je šikovný a schopný, ať maká a Vy mu to přejte.

 • Křimice napsal:

  UROVEŇ : sám bych to líp neřekl.Souhlasím s tebou :-)

 • Křimice napsal:

  Pan Jamrich prostě žije jak za dob komunismu :-)

  • Jan Jamrich napsal:

   Podle čeho tak usuzujete?

   • Křimice napsal:

    To se prodtě ví..Je jiná doba jak vidíte dneska lidi jezdí do blízkého města nakupovat a vjetnamec je tu proto že nikdo jiný to tu asi hoult neumí.Díky bohu za něj,jaký by to bylo asi bez něj…

    • Jan Jamrich napsal:

     Úplně jsem zapoměl, že je jiná doba. Obchodní řetězce diktující ceny dodavatelům, obrovské betonové plochy okolo měst na zemědělské půdě, vylidňující se vesnice. Nikomu to neberu, klidně si nakupujte, kde chcete. Jsou ale i lidi, co nechtějí nebo nemůžou vzít auto a dojet do nedalekého města. Nebo se jim prostě nechce kvůli maličkosti to auto startovat.
     A ještě bych poprosil pana „Křimice“, aby mě nespojoval s komunismem a komunisty!

 • Lucka napsal:

  Pan Jamrich si nepřeje být spojován s komunismem a s komunisty :-) .To jsou mi věci…No panečku.Vždycky jsem obdivoval jak lidi dokážou rychle otočit :-) každopádně musím říct že obchodáky jsou nejvíc.pomálu každá den vídám v lidlu nebo v albertu spousty Křimických lidí.A to asi znamená to že že když se to v Křimicích neumí,tak lidi jezdi do města si pořádně a levně nakoupit.Díky za vjetnamce nebejt tady jeho jak říká křimice tak jsme hotoví…Nikdo jinej na to nemá jen vjetnamec a nikdo další..Smutný jak každej jenom žvaní a dělá se ale skutek utek…

 • Křimice napsal:

  To se ví :-) Asi jo :-)

  • Laděna napsal:

   Křimice, když píšeš pod označením Lucka, tak nezapomínej na to, že jsi v té chvíli rodu ženského…..ha, ha. Ty tak můžeš někomu, pod dalším označením Křimická, psát něco o návratu do školy.
   Je s podivem jak tě baví urážet, nejen pod označením Křimice a Lucka, ale i když si přizvukuješ jako uroven. Ale nemáš úroveň pod žádným označením, protože ty nechceš diskutovat, ty chceš jen urážet…….

 • Laděna napsal:

  uuu aaa uuu aaa

 • Laděna napsal:

  Všem se omlouvám za to co jsem řekla.Jsem eště naivní..Laděna.:-)

 • Křimice napsal:

  Co? Tyjo zvláštní..

  • Laděna napsal:

   Nech moje jméno na pokoji! Je vidět, že ty jsi jen ubožák, který si vypůjčuje různá jména a léčí si tady svoje mindráky. Já se rozhodně nemám za co omlouvat, protože diskutuji a neurážím jako ty ubožáčku. Mám svoje chyby, to ano, ale rozhodně nemám mindráky a nepotřebuji se tady realizovat, protože já se realizuji v životě – ty jen zde :-) ) chudáčku krimice,uroven apod.

 • Laděnka napsal:

  všem se omlouvám za to co jsem řekla..Jsem eště naivní Laduš :-)

 • Křimice napsal:

  Taky si nepřeji aby za mě tady někdo psal ano..

 • Petr M. napsal:

  Nevím kde se to v člověku bere, ale je to fakt strašný.

  Mám na mysli to chování v obci. A s novou čerpací stanicí to také souvisí.

  Udavačství, závist a lidská blbost vládnou Křimicím.
  Chápu že někteří starší ročníky to mají zažité z let minulých, kdy udávat, prášit, pomlouvat nebo jinak škodit bylo v té době jako „zavázat si tkaničku“ – to stále chápu.

  Doba se změnila, jen ten místní „ksindl“ zůstal stejnej.
  Nevím. Ale lidi se mají asi moc dobře, když si především nehledí svého. S foťáčkem v kapse běhají po křimicích a fotí jak o život. A za týden vám z UMA přijde stížnost!!!

  Mrzí mě že tyto praktiky provozuje i samotný starosta Otásek. A když se dostavíte aby s vámi UMO projednalo „přestupek“, starosta vytáhne fotku a řekne: tohle mi poslal anonym. Takže takhle se věci mají….

  Co na to říct, to už nechám na Vás….

  • Adam napsal:

   Petře M.,
   souhlasím s tvým názorem.

   Pana starostu Otáska jsem několikrát viděl jak si potajmu fotí to či ono, ale aby to pak podával jako anonnymní foto poslané na umo, to jsem fakt netušil. No ale to, že to je místní křiváček to víme všichni a pěkně dlouho.

   Kdo semnou nesouhlasí nechť se projeví.

   Adam

 • Křimice napsal:

  A co to má společného pane s čerpací stanicí?

 • Viktor napsal:

  TO_Křimice:

  Víš, jde o to že má člověk nějakej záměr (třeba tady v Křimicích) a už jen z principu bude většina obyvatel proti.

  Tady platí heslo: Soused má kozu, já jí nechci,ale jemu ať chcípne…. to mluví za vše….

  A plkat o tom co na tom místě mohlo stát…..a že tam bude benzínka když máme už dvě. Každý má možnost…Tak místo kecání začněte něco dělat.

  Zdar a sílu

 • Křimice napsal:

  No jo,ale myslím že pan starosta Otásek není špatný,myslím že naopak nejlepší starosta co Křimice kdy měli.Když si vzpomenu na pana fialu a spol tak se mi dělá zle..Co se týče čerpací stanice vidím v tom dobrý záměr,phm a lpg.Sice budou v křimicích už tři,ale jak bylo již zmíněno,je to záměr jako každý jiný a lidi by se měli starat o sví,a řešit své věci a ne pomlouvat někoho kdo má odvahu se do něčeho takového pustit…Sílu a zdar Křimicům…

  • Břetislav M. napsal:

   Lituju tě,

   ale, připouštím že, žití v něvědomosti má taky svoje klady.

   Pan starosta je schopný a ze všech novodobých starostů asi ten nejschopnější. To je bez debat.

   Ale…
   Spíš tu jde o je to vlastně člověk a to jak se to na obci a i obyvatelích v obci podepisuje. Spousta důchodců vidí např.: jé ten pan starosta to je kabrňák, máme nové chodníky, bezva, máme lávku přes mži zase bezva a u té lávky nám pan starosta udělal i minigolf – máme kam si jít zahrát 3x bezva, ale už nikdo neřeší to co je pod povrchem. Že lávka byla několikanásobně předražená, že výběrové řízení probíhalo jak probíhalo, jak se chová k lidem a mnoho dalšího.

   Takže svůj názor nikomu necpu, ale abych tady četl jakej je ten Otásek člověk. Z toho se mi obrací žaludek.

   Usuzuju tedy, že bloger je přímo pan Otásek nebo osoba velmi blízká. A kdo ví,ví.

   Břéťa – Zakanálí

 • Luděk napsal:

  Budete na nové čerpačce někdo tankovat?Mají být levnější a kvalitnější než konkurence tady,ale zajímalo zda někdo pujde od značkovích k malej neznačkovej.Ikdyž cena a kvalita jsou dostačující faktor pro změnu čerpačky.Asi taky odskouším až bude stát:-)

 • Michal napsal:

  já tam budu pečenej vařenej :-)

 • Křimice napsal:

  To jsem slyšel že ta lávka byla předražená a že si na tom někdo pomohl :-)

  • Břetislav M. napsal:

   TO Křimice

   Že si někdo pomohl? Pomohli si strany zůčastněné, firma i pan Otásek. Lávka je pěkná – všechna čest. A proč na komisi byla schválena částka 350 000,- a lávka pak stála čtyřnásobek? a proč obecní kasu stála tolik co lávky 4, to už nikoho prostě nezajímá. A peníze by mohly být použity daleko lépe. No co, hlavně že tu máme pěknou lávku….

 • Křimice napsal:

  Sice jsem ji eště neviděl ale za tolik peněz určitě hezká bude.Když to tak vidím říkám si měl jsem být truhlářem :-)

  • Viktor napsal:

   To křimice

   I kdybys byl nejlepší, nebo nejlevnější truhlář/řka tak nemáš šanci. Ocásek přiděluje zakázky podle všimnýho. Ale to jako osobě starší přeci nemusím říkat, viď?

 • Michal napsal:

  Zde je forum čerpačky ne řešení starostů :-)

 • Křimice napsal:

  Co se tu eště dozvím nového o čerpačce?

 • Pro majitele čerpačky napsal:

  Hrozně tě člověče držím palce,aď tě to vše klapne aď už máme pořádně kde tankovat:-) My se známe ale nebudu se podepisovat kvůli lidem zde.Každopádně tě fandím a doufám že to dotáhneš do konce a půjdeš svou cestou dál.Mě se líbí jak se nebojíš konkurence a jdeš si za svím zatím co ostatní raději bleptají..Je hrozný jak lidi nepřejou a nejšťastnější by byli kdyby tam nic nebylo a nikdo nic neměl.Je to hrůza..Měj se..

  • ..se divim napsal:

   tvojí češtině:
   aď tě to klape -(ať ti to klape)
   jdeš si svím -(za svým)
   bleptají -(breptají)
   myslim, že se nepodepíšeš kvůli čestině a ne kvůli kecům ostatních lidí, ha ha ha

 • Viktor napsal:

  Pro všechny

  Kdyby bylo forum s názvem: Kdo vás v obci s..e? Tak se tam přihlásím s blogem o tom jakej ten otásek je, ale jelikož tu máme jen a pouze 4 nebo 5 témat, tak bohužel, musím to psát třeba sem. A nikam jinam.se prober

 • Křimice napsal:

  Jakej osobě starší jsem mladej kluk člověče :-) .Mě je to jedno kdo koho v obci …. A o starostovi by se tak mluvit nemělo…Zdary Vary..

  • poustevnik napsal:

   Starosta by měl být od slova starat se a hlavně o blaho občanů…..Tak jaké nemělo, ba právě naopak mělo a mělo by se mu to říkat dnes a denně !!!! jaký je…..

  • alib napsal:

   Správně píšeš, že jsi ještě mladej kluk. Jinak by si věděl, že se nemá dělat spousta věcí… chlastat, řídit v oplilosti a přece se tyhle věci dějou. A jestli jsi křimičák tak pak by ti nemělo bejt jedno že, tvůj (resp. náš) starosta je krysa první kategorie. A že škodnou v revíru nestrpíme…

   • Křimice napsal:

    No,tady spíš záleží na tom kdo jste.Někomu se jeho činy líbí,neboť pomáhá snaživím lidem a není takovej aby někomu něco nepřál,a někteří ho zas odsuzujou,třeba i závidí atd..Já osobně si myslím že co má být pro nás důležité tak to že jak obci tak občanům zde pomohl a vychází maximálně vztříc..Já ho chválím..

    • Michal napsal:

     Souhlasím křimice :-)

    • květa napsal:

     Chápu vaše stanovisko a zaujatost pro věc vycházející z faktu že, jste otáskovo osobou blízkou, nebo přímo pan starosta sám. Jelikož nikdo jiný by tohle ani ve snu nemohl vyslovit. A Věty typu:

     „Někomu se jeho činy líbí,neboť pomáhá snaživím lidem a není takovej aby někomu něco nepřál.“

     Tomu se opravdu jenom můžu smát.

     Ale co máme demokracii a tak si každej může napsat svůj názor. Nikomu ho neberu,ale jen se tiše směju.

     Mějte se drazí křimičtí spoluobčané a snad bude líp :-)

 • Drak napsal:

  jo čerpačka..

 • Michal napsal:

  Jo čerpačka :-)

 • Štefan napsal:

  Totalita je za námi = každý může podnikat a ivestovat kam se mu zlíbí, pokud to povolí úřady. Jestli je to dobrá investice nebo ne, to bych nechal na investorovi /jsou to jeho peníze/. Každý z odpůrců totiž doposud mohl sám něco dokázat/vybudovat, ale většina se pouze zajímá o věci, do kterých jim nic není. A jestli bylo rozhodnutí provedeno dle nejlepšího vědomí a svědomí …?, tak v to musíme doufat. Není se totiž v dnešní dobu čemu divit, když si večer zapnete TV a vidíte stav na naší politické scéně to mě se_e více než nějaká benzínka.

 • křimice napsal:

  Dobbře ty draku :-)

 • Josef napsal:

  Kdypa už tu bude stát ta čerpačka?Už mě nebaví jezdit tak daleko pro laciné palivo.U čumáku to bude pohoda..

 • Křimice napsal:

  To jo,to určitě.Snad co nevidět :-)

 • Michal napsal:

  :-)

 • Luďek napsal:

  masakrrrrrr.Natankoval jsem a pohoda a krásná spotřeba.Maj to prej z Čepra a to je kvalitní.Na stole maj i papíry otom palivu.Spotřeba luxusní a cena taky jinam už nejedu……

 • alkoholik napsal:

  Potraviny? Obchody? Na co? Hlavně pořádnou hospodu! Ta u hlavní silnice, s výherními automaty, neonovejma nápisama a zbrusu novým super oplocením je pořád plná! Ale před lety tu bývala sámoška :) trh rozhodl. Sámošku Křimičtí občané nepotřebují, nonstopáč pro nás alkoholiky je mnohem lepší!

 • andělka napsal:

  Další čerpačky hele….

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner