PostHeaderIcon Fotbalové derby opět nerozhodně

Očekávané fotbalové derby I.A třídy se odehrálo v neděli 30.dubna v Malesicích s FC Křimice. Po půlhodině hry se podařilo našim zajistit první gól díky Honzovi Dytrtovi, který už v 15. minutě ohrožoval domácího brankáře, ale bez úspěchu. Vyrovnání malesických přišlo minutu před koncem první půli ze standartní situace rohového kopu. Druhá polovina zápasu už nepřinesla moc fotbalu, pouze Křimice oslabilo vyřazení ze hry  Honzy Švába po zranění kolena a od 59. minuty dokonce červenou kartou odstoupil i Lukáš Čejka. Vyrovnaná hra přinesla i vyrovnaný výsledek 1:1. Pochvalu si zasloužil i křimický kotel, který povzbuzoval naše fotbalisty po celý zápas.  Sledující starostové obou obcí se též rozešli smířlivě :-)