PostHeaderIcon Table tenisté v Křimicích

V sobotu 19.ledna, v rámci oslav „100 let křimického Sokola“, se uskutečnil turnaj ve stolním tenisu.         V základní skupině se hrálo systémem každý s každým na dva vítězné malé sety. Bylo neuvěřitelné, jak se sešli tak vyrovnaní sportovci. Do finálové skupiny postoupili Zdeněk Holický, Milan Šrámek, Vít Mojžíš. Čtvrtý postupivší byl Richard Volín, který musel vyhrát v doplňujícím setu nad Pavlem Tremlem. Po čtyřhodinovém marahonu, čtyřiceti zápasech hraných na třech stolech, jsme znali výsledky. Cenu útěchy a páté místo obsadil stále se zlepšující František Slepička a finálové čtvrté místo obsadil Milan Šrámek. Dramatický souboj svedli o druhé místo Mojžíš s Volínem, kde domácí borec zvítězil v doplňujícím malém setu 12:10. Vítězem se stal veterán Zdeněk Holický z Třemošné. Diplomy, medaile a věcné ceny předala náčelnice Sokola Křimice Lada Šmídlová. Ceny věnovali sponzoři turnaje Zelárna Forejt a Velkoobchod MOBE-Mojžíš.