Výpis aktualit v rubrice ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Odyssea v Křimicích

Legendární rocková kapela ze sedmdesátých let minulého století Odyssea vystoupila v pátek 8.června na nádvoří křimického Sokola. Staří bardi vyhrávali za skvělého publika i počasí ještě něco málo po půl noci. Vše organizovala a dobře zajistila paní Lenka Dobrá ze sokolské restaurace.

PostHeaderIcon Pozvánka: ROCK fest a VETERÁNI

PostHeaderIcon Křimické kulturní léto 2018

PostHeaderIcon Co s tím ?

Úřad dostal nabídku zcela zdarma získat včetně odvozu tyto 3 betonové skruže. Jsou nové a byly nabídnuty stavební firmou jako nevyužitý materiál. Prosím čtenáře, zda by nenavrhli účel a místo využití těchto betonových prvků. Děkujeme

PostHeaderIcon Ke krmítkům přibyly i budky

Spolupráce obce a dětského kroužku „Mladý řemeslník“ pokračuje. Děti vyrobily po krmítkách i budky pro ptáčky. Obec se zavázala, že je rozmístí na klidná místa v Křimicích a to se opravdu stalo. Za to děkujeme pánům Karlovi Hauerovi a Stanislavovi Pytlíkovi. Starosta obce vyzval mladé řemeslníky k dalšímu úkolu a pověřil je výrobou hmyzího domečku.

PostHeaderIcon Poplatky za psy

Upozorňujeme občany, že do 30. 6. 2018 jen nutné uhradit  poplatek za psa. V případě neuhrazení v tomto termínu bude vyměřen poplatek v trojnásobné výši.

Každý pes, jehož držitel má trvalý pobyt v Plzni-Křimicích, musí být přihlášen a očipován. V součinnosti  s městskou policií budou průběžně probíhat kontroly a za nepřihlášeného psa budou   udělovány  pokuty ve výši  1000,- Kč.

Pokud dojde k úhynu psa nebo jakékoliv jiné změně, je nutné tuto skutečnost nahlásit co nejdříve kvůli zániku poplatkové povinnosti.

Anna Hauerová

finanční a poplatkové odd.

PostHeaderIcon Křimičtí senioři zlato neobhájili

Sportovních her seniorů Plzeňského kraje se opět zúčastnil tým z Křimic. Letos hájili barvy v zelených dresech Marcela Wagnerová, Zdeňka Melicharová, Jan Šedivec, Karel Hauer a Stanislav Pytlík. Soutěžilo se v několika disciplínách a v několika kategoriích. I když naši borci přivezli několik individuálních medailí, obhájit vítězství z loňska se jim nepodařilo. Tradiční sportovní klání seniorů se uskutečnilo v úterý 15.5. opět v areálu 1. ZŠ na Lochotíně, kde doplnil náš tým ještě Zdeněk Fleišman jako moderátor a Eliška Hladíková jako rozhodčí.

PostHeaderIcon Upozornění pro pejskaře

Městský úřad se správou zámku v Křimicích instalovaly v zámeckém parku schránky s igelitovými sáčky pro psí výkaly. Soukromý park je otevřen pro veřejnost s laskavým svolením rodiny Lobkowiczových a nejen křimičtí zde nacházejí klid a relaxační oázu. Chodí sem mnoho maminek s nejmenšími dětmi a ti rádi prozkoumávají přírodu přímo na zemi. Asi tušíte, na co děcka občas narazí…… Někteří majitelé psů si tento prostor pletou s divokou přírodou a nechávají zde volně pobíhat své miláčky, což by asi tolik nevadilo. Ale čím dál častěji zapomínají po nich uklidit své „poklady“. Prosím nezapomínejte a využívejte nových schránek s igelitovými sáčky na psí exkrementy. Byla by velká škoda, aby se park kvůli těmto nešvarům, uzavřel.
Děkuji za pochopení.
Vít Mojžíš

PostHeaderIcon Společenské akce II.čtvrtletí 2018

PostHeaderIcon Pozvánka na otevřený turnaj

Křim. Kulturní Léto
2018 Ad Square
Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner