Výpis aktualit v rubrice ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Co s tím místem ?

V areálu hřiště u hasičárny (za Saracenou) byla odstraněna thuje a nabízí se prostor pro……..

Prosíme čtenáře, aby nám napsali, co by bylo vhodné na toto místo umístit a nebo, aby místo zůstalo prázdné.
Děkujeme.

PostHeaderIcon Pozvánka na koncert

PostHeaderIcon Pozvánka

PostHeaderIcon Změna programu letního kina

Pro nepřízeň počasí jsme zrušili dvě filmová představení,o která nepřijdete a budou se promítat v jiném termínu. Na základě tohoto rozhodnutí jsme byli nuceni přeložit i jiné filmové představení. Děkujeme za pochopení.

PostHeaderIcon Odyssea v Křimicích

Legendární rocková kapela ze sedmdesátých let minulého století Odyssea vystoupila v pátek 8.června na nádvoří křimického Sokola. Staří bardi vyhrávali za skvělého publika i počasí ještě něco málo po půl noci. Vše organizovala a dobře zajistila paní Lenka Dobrá ze sokolské restaurace.

PostHeaderIcon Pozvánka: ROCK fest a Michal Šindelář

PostHeaderIcon Křimické kulturní léto 2018

PostHeaderIcon Co s tím ?

Úřad dostal nabídku zcela zdarma získat včetně odvozu tyto 3 betonové skruže. Jsou nové a byly nabídnuty stavební firmou jako nevyužitý materiál. Prosím čtenáře, zda by nenavrhli účel a místo využití těchto betonových prvků. Děkujeme

PostHeaderIcon Ke krmítkům přibyly i budky

Spolupráce obce a dětského kroužku „Mladý řemeslník“ pokračuje. Děti vyrobily po krmítkách i budky pro ptáčky. Obec se zavázala, že je rozmístí na klidná místa v Křimicích a to se opravdu stalo. Za to děkujeme pánům Karlovi Hauerovi a Stanislavovi Pytlíkovi. Starosta obce vyzval mladé řemeslníky k dalšímu úkolu a pověřil je výrobou hmyzího domečku.

PostHeaderIcon Poplatky za psy

Upozorňujeme občany, že do 30. 6. 2018 jen nutné uhradit  poplatek za psa. V případě neuhrazení v tomto termínu bude vyměřen poplatek v trojnásobné výši.

Každý pes, jehož držitel má trvalý pobyt v Plzni-Křimicích, musí být přihlášen a očipován. V součinnosti  s městskou policií budou průběžně probíhat kontroly a za nepřihlášeného psa budou   udělovány  pokuty ve výši  1000,- Kč.

Pokud dojde k úhynu psa nebo jakékoliv jiné změně, je nutné tuto skutečnost nahlásit co nejdříve kvůli zániku poplatkové povinnosti.

Anna Hauerová

finanční a poplatkové odd.

Křim. Kulturní Léto
2018 Ad Square
Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner