Výpis aktualit v rubrice ‘Nezařazené’

PostHeaderIcon Pozor na myslivecké hony !

Termíny mysliveckých honů v okolí Malesic, Kozolup a Vochova.
Zvýšenou ostražitost na sebe i své psí mazlíčky dávejte při vycházkách do lesů v sobotu 5. prosince, 15. prosince a 9. ledna vždy v době od 9.00 do 14.00 hodin.

PostHeaderIcon Nebude někdo dělat Mikuláše ?

Soukromý inzerát.

Hledáme pro letošní sezónu u nás v Křimicích Mikuláše „ke dveřím“ s aspoň jedním pořádným čertem. Rádi bychom i za této situace dodrželi tradici vůči našim dětem. Prosíme o kontakt. (ev.více info na tel.776077411. )

PostHeaderIcon Obdarujte sebe, nebo své blízké

PostHeaderIcon OMEZENÍ ÚŘEDNÍCH HODIN na ÚMO5

Z důvodu USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
ze dne 8. října 2020 č. 994 o přijetí krizového opatření.

PostHeaderIcon Divadelní představení společnosti Jezírko

PostHeaderIcon NEZTRATIL NĚKDO KLÍČE v BUSU č.41 ?

Někdo dnes okolo 6 hodiny ranní z Křimic cestou autobusem linky 41 ztratil klíče. Klíče jsou k vyzvednutí dnes ve voze 547 linka 41. případně více informací o poloze vozu majiteli sdělí dispečink.

PostHeaderIcon Pozvánka na pouť

PostHeaderIcon Pozvánka na víno a cimbálovku

PostHeaderIcon Křimický kulturní a sportovní podzim

PostHeaderIcon Křimická pláž na soutěži Stavba roku 2019

Křimická pláž byla přihlášena do prestižní soutěže Stavba roku 2019. Mezi 37 přihlášenými projekty se naše oblíbené relaxační a odpočinkové místo vydobylo postup mezi 19 nejúspěšnějších staveb a mezi 4 nejúspěšnější v kategorii „veřejná prostranství“. V úterý 8.září jsme získali prestižní nominaci a vyhlášení na galavečeru v Měšťanské besedě. V naší kategorii mezi projekty pěší zóny v Rokycanech, regenerací centrální částí ve Svojšíně a rekonstrukcí náměstí v Rokycanech,  jsme měli velkou šanci. Bohužel vítěz z naší kategorie se letos nevyhlašoval. Titul stavba roku 2019 získala novostavba administrativní budovy Konplan na Borských polích. Jsem přesvědčen, že to byl pro Křimice velký úspěch. Už jenom v tom, že se odborná porota o naši stavbu zajímala, byla se v Křimicích podívat a natočili krásný spot, který vám brzy zveřejníme na webových stránkách.

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner