PostHeaderIcon Fotbalisté zahájili vítězně

Křimičtí fotbalisté se opět účastní tradičního zimního turnaje na doubraveckém Sencu, který potrvá až do 4.března. Pátý ročník Memoriálu Josefa Ibermajera zahájili naši borci včera 14.1. proti TJ Město Zbiroh. Po prvních dvou letošních trénincích na umělé trávě ve Vochově a lační po vítězství ( uběhly již 4 měsíce od poslední výhry ), se vrhli na soupeře, kterého v první půli lehce přehráli. Jak herně, tak i po fyzické stránce. O gól se postaral Škoda po skvělé kombinaci Gusty Adama a Kuneše. V druhé půli se našim hráčům vytratila síla i bojovnost. Ztráceli na přesnosti. V této chvíli se podařilo Zbirohu vyrovnat z přímého kopu. Skvěle se dařilo dlouhodobě zraněnému Pepovi Volenovi, který dokázal proměnit pokutový kop a tím upravil skóre na konečných 2:1 pro Sokol Křimice.  Příští sobotu 21.1. nastoupí Sokolové proti Rapidu.