PostHeaderIcon SPORT, Fotbal, výsledky(8.-9.10.)

Mužstvo „A“ Sokol Křimice uvítal na domácím pažitu nováčka 1.A třídy Dlouhý Újezd. Zápas začal pro Křimice slibně. V prvním poločase sokolové přehrávali Újezd, ale chybělo to správné zakončení. Velkou šanci měl Vašek Kuneš, v poslední chvíli mu soupeř míč „ukopl“. Chybně zvolil Martin Klement přihrávku místo střely na bránu, když byl s míčem v malém vápně.Další šanci měl i Honza Šváb střelbou z ostrého úhlu. V druhém poločase jako švihnutím proutku se naši fotbalisté nedokázali ani jednou dostat do šance a vystřelit na branku. Naopak po hrubé chybě nechali utéct soupeře, který toto potrestal brankou. Výsledek 0:1 byl bohužel až do posledního hvizdu. Dnešní zápas vynechal jarní kanonýr Pepa Kovačič, kvůli pracovnímu vytížení a nadále byla znát absence Voleny a bratrů Adamů z důvodu nemoci.