PostHeaderIcon Fotbalisté porazili Nepomuk 2:1

V sobotu nastoupili křimičtí fotbalisté poprvé na domácí půdě. Přivítali FK Nepomuk.  A hned v první půlce zápasu se ukázalo, kdo je tady pánem. Dařily se kombinace i standardní situace, z kterých padly oba góly.  Hrající trenér Vláďa Gren přispěl skvělými přihrávkami k oběma gólům. Nejprve z rohu přihrál kapitánovi Markovi Radovi, který zavěsil a pak z přímého kopu nahrál Michalovi Kánikovi a ten bombou z dálky zvýšil náskok. V druhé půli soupeř více vzdoroval a ke konci zápasu snížil na jedinou branku. Naši borci skóre udrželi, vybojovali další tři body a poskočili o další příčku v tabulce. Stinná stránka zápasu bylo zranění Marka Adama, který si přetrhal vazy v kotníku.    Více fotografií ZDE.

8 Reakce na “Fotbalisté porazili Nepomuk 2:1”

 • penelope napsal:

  Bože, Harryno, naučte se česky. To není ke čtení. Když už tedy provozujete stránky.

 • Krujz napsal:

  Jo Víte nauč se psát…

 • Křimice napsal:

  Jo oni všichni závidí že Vít píše o Křimicích.A oni kdyby radši něco dělali..Tak aď aspoň nepíše jako Harryna,ale za Mojžíše..

  • poustevnik napsal:

   Ty to máš v hlavě nějak na šejdr…….co ti vadí na Harryně? Jestli ty nebudeš tak trochu zaostalý? blaa, blaa, blaa to by ti šlo :-) ale máknout neumíš, co? Už jsem ti to psal? že „potrefená husa se ozve“, v tvém případě bych asi měl písnout „husák“ – ha, ha, ha

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner