PostHeaderIcon X.ročník běhu Křimická 8 a dětská 2

Letošní jubilejní ročník křimického běhu podpořil osobně radní města Plzně pro sport pan Tomáš Morávek. Přivítal se s mladými sportovci a odstartoval závody na 2 km. Nejrychlejším chlapcem v kategorii 6-9let se stal Adam Mašek (čas 10:20) a v kategorii 10-15 let Jan Suchý (9:56). Nejrychlejší děvče 6-9 let byla Nela Košťálová (13:14) a v kategorii 10-15 let Eva Fichtlová (9:03). Za půl hodiny byl odstartován starostou obce Vítem Mojžíšem hlavní závod dospělých – Křimická 8. V kategorii 16-39 se stal vítězem Daniel Kraus s časem 29:07 a nejrychlejší ženou se stala Lucie Philippová s časem 42:45. Kategorii 40-49 let vyhrál Pavel Hubáček (32:52) a Pavlína Strejcová (38:08). V kategorii nad 50 let zvítězil Daniel Melichar s časem 39:07. Závody měli i nejmenší běžci do 5let -Elévové, kteří běhali na fotbalovém hřišti. Tam nakonec zvítězili všichni a za účast dostali diplom a medaili. Závody se uskutečnily 7. září za velmi teplého počasí.