PostHeaderIcon FOTBAL: Křimice – Mochtín 3:1

Nedělní (20.5.) zápas I.A třídy mužů v Křimicích rozhodli ve svůj prospěch domácí fotbalisté již v prvním poločase. Mochtín se sice po poločase zlepšil, ale na body nedosáhl. Domácí jsou sice na sestupovém 14. místě tabulky, přesto byli fotbalovější, bojovnější, důraznější a šli cílevědomě za vítězstvím. Do vedení poslal Mochtín Jiří Dolejš, když v 18.min. šikovně tečoval hlavou míč do sítě centrovaný z rohového kopu – 1:0. Pak ale již stříleli góly jen domácí hráči. Ve 29. min. srovnal na 1:1 dorážkou Venca Kuneš, o pouhou minutu později posílá Křimice do vedení Martin Mašek, který zůstal ve vápně neobsazený, pohodlně zakončuje k tyči – 2:1. Mochtínu se vůbec nedařilo a ve 39. min. znovu inkasoval. Tentokráte po prohraném autovém vhazování na půlce soupeře založili domácí rychlý brejk, který gólově zakončuje Tomáš Křen – 3:1. Po přestávce se Mochtín sice viditelně zlepšil, vyrovnal hru, ale brankově se nikdo z hostujících hráčů neprosadil. Domácí se dostali dvakrát do brejkových akcí, ale výsledek se již neměnil.