PostHeaderIcon Napadení starosty Otáska

Foto krimi-plzen

V sobotu 19.7. okolo 22:00 byl údajně napaden starosta obce Petr Otásek. Cestou ze zábavy Dne rybářů ve staveništi nového kruhového objezdu dle policie byl agresorem v tmavé mikině a kukle sražen pěstí na zem, kde byl zkopán. Dále policie tvrdí, že napadený došel domů a tam mu manželka přivolala záchranku, která jej odvezla do nemocnice.  Samotný Petr Otásek tvrdí, že šlo o politické napadení, kde mu bylo vyhrožováno smrtí. Vše proběhlo beze svědků.

*

Tímto naprosto odsuzujeme jakékoli agresivní chování a distancujeme se od jakéhokoli nekalého politického předvolebního boje. Byť by starosta Otásek překračoval morální kredit i služební kompetence.

Vít Mojžíš, Plzeňské aliance Křimice (opozice)

11 Reakce na “Napadení starosty Otáska”

 • poustevnik napsal:

  všecky infa sou podivný
  jednou mu vrazil do obličeje, podruhý ho srazil ze zadu hele samo že nesouhlasím s ručním vyřizováním ale tady šlo o obyčejnou vesnickou rvačku kerou si starosta hezky může vylepšovat svoje šance ve volbách nemyslíte?
  fuj

  • albert napsal:

   Přesně tak. S takovýto způsobem vyřizování nějakých účtů také nesouhlasím. Prošel jsem si všechny dostupné články na internetu a fakt divný. Jednou útočník přišel ze zadu, udeřil a utekl, podruhé pana Otáska ještě i skopal atd. Ten ale nakonec odešel domů aby mu manželka zavolala sanitku. Sice mněl okno, jak uvedl, ale přesně si pamatuje co pachatel říkal a přesně ví, že šlo o politicky motivovaný útok. A tady to již smrdí. Domnívám se, že šlo spíše o nějaký následek rybářského dne. Třeba si jak se říká nedal pozor na pusu a bylo zaděláno. Ostatně si myslím, že určitě má hodně „příznivců“, kterým může opravdu stačit málo, a to s pomocí alkoholu i bez jakéhokoliv politického podtextu. Nikdo u činu nebyl a tak nemohu věřit pouze verzi pana starosty, ani tomu nevěřím. Jsem přsvědčen, že z této politováníhodné situace bude chtít získat nějaké politické body, protože jeho trend preferencí již není vzrůstající, spíše naopak. Už jen tento mediální humbuk jej opět zviditelňuje a u někoho, kdo neumí číst mezi řádky, navozuje jakousi pozici mučedníka. Přeji mu brzké uzdravení a doufám, že se brzy z oficiálních míst dozvíme, jak to skutečně bylo a kdo je viník.

 • obcan krimic napsal:

  Jak psali na jinych strankach na kazdou svi.. se vari voda a tady uz prevarila. Pan Otasek je ostuda krimic. Vzpomenme na jeho exes napriklad s mikrobusem. Ze prej pro deti…. vyuzivaji ho ale prevazne duchodci na kterych si pan Otasek honi politicke body.Po zvoleni starostou si udela v ulici jednosmerku? Byla jen otazka casu kdy si na nej nekdo pocka. On sam rozdeluje krimice do 2 skupin. Ty kteri drzi snim a ty kteri jdou proti. Od dob pana otaska nevidel treba krimicky fotbal skoro ani korunu a myslim si ze fotbaliste reprezentuji krimice dobre v 1A. Tride. Souhrnem: doufam ze otasek nebude kandidovat a vypadne z uradu. A veci se zmeni k lepsimu

  • obcan napsal:

   stejne jako si honi triko cela plzenska aliance akorat tam pod fotkou mojzise chybi myslim to s vami dobre ale opak pravdou nevidel jsem co zatim dokazal a pan otasek alespon pro krimice je prinosem a kolik bere nebo ne je jedno nebo snad pan mojzis bude odevzdavat plat na charitu kdyz vidim z ceho se cela aliance sklada tak to musi byt vsem normalnim lidem jasne radeji budeme volit pana otaska nez celou alianci ktera pro obec neudela nic a predvolebni sliby jsou jen kecy a skutek jiny hazet jen spinu a tim si ziskavat hlasy no tak to svedci o charakteru a uz jen proto a pokud bude u moci aliance nebude zde nic a vse se presune do sokolovny a fotbalu a kde budou sliby to je fakt

 • Lenka napsal:

  Ne že bych to chtěla zlehčovat, ale neupadl pouze pan starosta na staveništi kruhového objezdu ?

  • šťoura napsal:

   Tak určitě bych to také nezlehčoval, ale této variantě bych se také nebránil. Vzhledem k tomu, že v nočních hodinách se pohybuje po označeném staveništi, bez předepsaných ochranných pracovních pomůcek jako jsou helma, pracovní obuv, oranžová vesta atd. a ještě možná i pod vlivem. Třeba nějaký horlivý bezpečák… Ta druhá varianta také není k zahození, tedy ta možná štíhlá ženská postava cca 185cm, co jí po hlase který mu údajně vyhrožoval ani nepoznal. Kdoví kdo mu šel naproti… třeba i s válečkem na nudle v ruce :-)

 • poustevnik napsal:

  i to je možnost Lenko :-) ) ale já mu z kanálu nohu nenastavil

 • Jana napsal:

  Dobře mu tak!!! vím že se nemá přát zlé jiným lidem, ale u něj si nemohu pomoci!! je to zlej člověk a lump!! říká se že dostane peníze do Křimic, ale kolik z nich jde jinam než do jeho kapsy??? na úřadě prej nedělá…je tam maximálně 10hodin v tejdnu a když je tam, tak čte jen noviny a hopsá s tajemnicí ve sklepě a v ordinaci u doktorky. a za to bere 40 tisíc??? za tu dobu co je tam už vyhodil 7 lidí a to jsou na úřadě 4 pracovní místa!! to asi neni jen tak, ne??kde byl asi problém?! takže ještě jednou dobře mu tak a pokud boží mlejny fungujou, tak dostane takhle přes držku ještě tisíckrát!!!

  • šťoura napsal:

   Tak 40 tisíc nebere, to ne… Tipuji že má o trochu více :-) A za tuhle almužnu má hákovat celý týden po 8 hodinách ? :-) On ? A že je tam jen 2 hoďky denně ? To snad stačí, vždyť jako kůň tam dře někdo jiný. A co vy víte, třeba na úřad myslí i mimo pracovní dobu, a to se taky počítá.

 • Boban napsal:

  Tak už se ví, že v tom bylo i několik piv na který není starosta zvyklej. I v nemocnici měl naměřeno nějaké promilíčko…….
  Kolik že se dává za křivé svědectví ?

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner