PostHeaderIcon Večer poezie s Romanem Knížetem

V úterý 4. února v podvečer zavítala do ateliérů naší školy v Křimicích poezie. Verše významného plzeňského básníka Romana Knížete recitovala Eva Willigová Koutová a sám autor, zajímavý byl i hudební doprovod Františka Kučery (trubka) a Ivo Hucla (foukací harmonika). Na to, že akce byla myšlena jako interní (s podtitulem „Jen pro nás“) a propagace měla pouze formu osobních pozvání, sešlo se nečekaně mnoho posluchačů nejen z řad našich studentů a učitelů, ale i dalších příznivců poezie jak z Plzně, tak i ze vzdálenějších míst.

Bez nadsázky lze říci, že posluchači projevovali nadšení a hovořili o silném zážitku z poezie R. Knížete ve spojení s hudbou a inspirativním prostředím naší školy. To nás vedlo k myšlence, že tato akce byla u nás sice první svého druhu, ale nemusela by být poslední.

P. Novák, J. Schýbal

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner