PostHeaderIcon Neckyádu opět vyhráli Malesičtí

V sobotu 15. 8. odpoledne se konala v rámci KKL tradiční akce, kterou pořádá MO ČRS a to neckyáda. Letošní rok již 20. Ročník. Na startu se sešlo 12 netradičních plavidel se svými osádkami. Plavidla byla postupně spouštěna na vodu a úderem 14 hodiny odstartovala směr křimické mosty. V polovině cesty na křimickém jezu bylo jako obvykle přenášení plavidel spojeno s malou občerstvovací zastávkou. Diváci, jichž přišlo velké množství a doprovázeli plavidla po souši celou cestu, pomáhali při transportu po souši. Po krátké pauze plavidla pokračovala v cestě po řece Mži do cíle.

Při vstupu do areálu rest. U Mže mohli diváci hodnotit plavidla. Na základě tohoto diváckého hodnocení porota sečetla hlasy a stanovila celkové pořadí. Vyhlášení výsledků s předáním cen pomáhal předseda organizace pánové Miloš Vykoupil a Miloslav Štorkán, za MO Plzeň 5 – Křimice předával ceny starosta obvodu p. Vít Mojžíš, který se též splutí řeky aktivně zúčastnil. Divácky nejúspěšnějším plavidlem byla zaslouženě posádka Malesic s názvem „Děda Mráz“, kde Ivánka ztvárňoval jejich starosta Aleš Tolar, na druhém místě se umístila „Ježibaba“ v podání Karla Němce ml. s dětmi z Křimic a na třetím místě bylo vyhodnoceno plavidlo „Maková panenka a motýl Emanuel “ z Vochova.

V podvečer započala hudební produkce, několika skupin: „Steven Daniels“, „Velvet revolver“ a vyvrcholením večera bylo vystoupení Báry Zemanové s kapelou. Celý den bylo pěkné počasí, o obsluhu se vzorně postaral nájemce rest. p. Michal Bureš s kolektivem.

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner