PostHeaderIcon DLOUHODOBÁ UZÁVĚRA ULIC v KŘIMICÍCH

Informace o omezení a zákazech vjezdu na konkrétní komunikace. Od 1.6.2020 budou zcela uzavřeny komunikace Plzeňská mezi seniorským domem Longevita a rybníčkem. Dále cesta v polích spojující Radčice a Křimice ke dřevěnému mostu. Což se dotkne nejen motoristů, ale i bruslařů a cyklistů. Toto omezení bude maximálně po dobu stavby obchvatu „Západního okruhu“, který by měl být dostavěn do konce roku 2022. Další zákaz vjezdu je již na ulici Křimická, která omezuje průjezdnost do předních Skvrňan. Tento zákaz by měl trvat do konce rekonstrukce vodovodu a kanalizace a to do konce července 2020.

2 Reakce na “DLOUHODOBÁ UZÁVĚRA ULIC v KŘIMICÍCH”

  • Jan Tichý napsal:

    Dobrý den,
    jak bude řešen průjezd cyklistů směrem od města na Křimice a dále? Pokud to dobře chápu, veškeré možné varianty stezek budou uzavřeny. Předpokládám nějaké provizorní řešení ve variantách odpovídajícím momentálnímu průběhu stavby. Jedná se o cyklisticky velmi frekventovanou trasu. Nedávno stavebně upravená cyklostezka 37 bude na 3 roky nepoužitelná? Děkuji za odpověď

    • Vít Mojžíš napsal:

      Dobrý den, bohužel staveniště je opravdu plánované až do konce roku 2023. Do Křimic z předních Skvrňan po lukách se ale můžete dostat okolo Longevity na Chebskou ulici a z ní uhnout do ulice K Rozvodně a jste zpět na Plzeňské ulici v Křimicích. Jaký provoz je na Chebské určitě ale dobře znáte sám…..

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner