PostHeaderIcon Spolupráce ZŠ s ÚMO KŘIMICE

V pátek večer dne 24. 5. 2019 se někteří žáci našeho OP v Křimicích zúčastnili vystoupení na „Noci kostelů“. Na Horničce v Křimicích předvedli své recitační, pěvecké i hudební nadání, které bylo odměněno velikým potleskem a úsměvem na tvářích všech zúčastněných diváků.

Další vystoupení je čekalo v sobotu dne 8. 6. 2019 v podvečer na akci „Pláž“. Tentokrát se zúčastnila čtvrtina žáků z celého prvního stupně OP. Na začátku vystoupení děti zazpívaly píseň „Stromy“, která se dotýkala přímo otevření Pláže, na níž byly pokáceny ohrožené topoly a z nich vytvořena sochařská díla. V další části programu zazněly básničky o vodě a zvířátkách, které byly vybrané také tematicky. Žáci, kteří navštěvují kroužek Malého řemeslníka, se totiž podíleli na výrobě Velkého hmyzího domu ve spolupráci se SOUE a ÚMO, jenž je v areálu pláže umístěn. Na závěr jsme pro všechny přítomné připravili minidiskotéku, kde si všichni mohli zatancovat a užít si tu správnou atmosféru na pláži a nádherné počasí, které nás po celou dobu akce provázelo.

Šárka Sobotková

Vážení rodiče!

Chtěly bychom Vám touto cestou popřát krásné a klidné léto a pro ty, kteří se nedostanou letos k moři, přejeme, aby si co nejvíce mohli užít právě tu nově otevřenou odpočinkovou zónu, která Vám umožní s dětmi trávit čas v opravdu krásném prostředí.

Pedagogický sbor OP Křimice

Vlož komentář

Anketa

Chcete aby v Křimicích zůstala služebna Městské policie ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Ceník reklamy
Reklamní Banner
Ad Square
Reklamní banner