PostHeaderIcon Ping-pong: Hofman obhájil titul popáté

Již šestý ročník Křimice Open ve stolním tenisu uspořádali zdejší sokolové v neděli 14.1. Do čtyř skupin se rozdělilo sedmnáct borců, kde se hrálo každý s každým. Nejlepší dva z každé skupiny postoupili mezi finálovou osmičku a vyřazovacím způsobem se propracovali do semifinálových bojů. Tam si poradili Hofman s Podrackým a Haluska s Houdkem. O bronz bojovali poražení, kde zvítězil table tenisový nestor s osmi křížky na krku Jaroslav Houdek! Finále bylo velmi napínavé, když Haluska nečekaně vyhrál první set. Křimický borec Petr Hofman se začal více soustředit a nenechal si ujít pátý titul za sebou. Zvítězil 3:1 na sety. Ve skupině útěchy uspěl Alois Hiršl mladší a skončil na krásném pátém místě. Dále se umístili na 6.místě Poucha, 7.Hiršl starší, 8.Čáslava. Nejmladší účastníci turnaje byli žáci Lukáš Krpata z Křimic a Michal Bohdan z Radčic. Věcné ceny, medaile a diplomy předávala Katka Volínová a vítězi turnaje předal putovní pohár starosta obce a Sokola Vít Mojžíš.