PostHeaderIcon Fotbal 1.A třída: Křimice-Žichovice 2:1

Křimičtí fotbalisté získali cenné 3 body na domácí půdě s mužstvem Žichovic. Po předchozích nezdarech naši borci hráli opatrně a na hřišti bylo vidět více soupeře, který měl více ze hry. Po třiceti minutách se ala karty obrátily. Nejdříve zahrozil Venca Bezdička zmařeným lobem a o tři minuty padl první gól křimického Tomáše Křena. V druhé půli byla oboustranná přetahovaná a až v 76.minutě Venca Bezdička po přihrávce skóroval již skoro do prázdné branky. Zvýšený tlak ke konci zápasu přinesl Žichovickým gól útěchy a celková úprava skóre 2:1.