PostHeaderIcon Fotbalová sezóna 2017/18 zahájena

Muži: 1.A třída
-
Do nové sezony do křimického sokola nastoupily dvě posily, Kratochvíl a Vyskočil. Zatím byly odehrány tři zápasy a naši borci si vyzkoušeli všechny výsledky. Prohru(Bukovec 2:3), výhru(Mrákov 2:1) a remízu s pokutovými kopy(Kralovice 4:3). Tu si užili v sobotu 26.8. na domácím hřišti, když hostili silné Kralovice. Hosté nenechali naše ani rozběhat a po půlhodině jsme prohrávali 0:3. Křimičtí se psychicky nepoložili, brankář Hinterholzinger odvrátil ještě několik střel a naši začali srovnávat krok. Pepík Kovačič zabalil Kralovicím gól do šatny a hned na začátku druhé půle přidal další. Drama završil a na 3:3 srovnal Venca Bezdička v 74.minutě. Po posledním hvizdu se šlo na penalty. Naši ani jednou nezaváhali a Kralovicím jednu penaltu chytil brankář a duhou přestřelili. Domácí hráči i diváci mohli spokojeně odcházet ze stadionu. Dva body jsou doma!
Sestava: TJ Sokol Křimice
V. Hinterholzinger – J. Vonášek, V. Vyskočil, V. Kuneš, P. Kratochvíl, V. Bezdička, J. Kovačič, J. Dytrt(46. J. Rada), T. Čechura, M. Škoda, A. Adam.