PostHeaderIcon Vítězem turnaje je již počtvrté Hofman

Již pátý ročník turnaje ve stolním tenisu v Křimicích proběhl v neděli 15.1. v místní sokolovně. Všech věkových kategoriích od 8 do 70 let se sešlo v maximálním možném a rekordním počtu 32 účastníků. Rozděleni do čtyř skupin po osmi hráčích sehráli 112 zápasů v základních skupinách systémem každý s každým na čtyřech hracích stolech. Z každé skupiny postoupili čtyři hráči, kteří hráli dále vyřazovacím způsobem na dva vítězné malé sety. Takto se sehrálo dalších 15 zápasů hlavní skupiny a 15 zápasů skupiny útěchy. Z té vyšel nejlépe František Schlafer (Sokol Radčice), který porazil mladého Michala Dao Trong Tuana. Ve čtvrtfinále si poradili Hofman se Staníkem, Haluska s Pejsarem, Včala s Pouchou a Bohdan s Důrou. V semifinále poráží Hofman Halusku a Včala Bohdana. Bitvu o třetí místo nakonec získal radčický Petr Bodan, který porazil nečekaně Romana Halusku z Moravy. Finále již počtvrté za sebou proměnil ve zlatou medaili křimický Petr Hofman, který si poradil s univerzálním sportovcem (vozí poháry i z tenisových a nohejbalových turnajů) Borkem Včalou z Plzně. Diplomy, medaile a věcné ceny předávala Katka Volínová a starosta sokola Křimice Vít Mojžíš, který předal Petrovi Hofmanovi i putovní pohár starosty obce.