PostHeaderIcon Badmintonový turnaj ovládli Kovačičové

Podzimní turnaj čtyřher v badmintonu pořádal křimický Sokol tuto sobotu 23.11. Přihlásilo se sedm párů z Křimic, Radčic, Malesic, Vejprnic a Radobyčic. V základní skupině se hrálo každý s každým na dva sety a sehrálo se 27 zápasů. Pak následovalo dvě semifinále, malé finále o 3.místo a finále, kde se hrálo na dva vítězné sety. Cenu útěchy získali Roman Viták a Martin Hebr, kteří obsadili 5.místo. Po velmi vyrovnaných výkonech se ve finálové skupině umístnili na  3.místě Jarda Dušek a Tomáš Hladík, když porazili Láďu Jedličku a Libora Kubíčka. Ve velkém finále přehráli Josef a Jozef Kovačičovi Marka Radu a Milču Jedličku 2:0. Úspěšní badmintonisté obdrželi z rukou náčelnice Lady Šmídlové a starosty T.J. Sokol Křimice Víta Mojžíše poháry, diplomy, medaile a věcné ceny.

Přes velkou únavu byli všichni spokojeni a těší se na další jarní turnaj v příštím roce.                                                                                                                                                          Více fotografií z turnaje naleznete ZDE